В Старобогородчанській громаді відбувся захід "Як не стати жертвою торгівлі людьми"

Дата: 03.08.2021 09:27

До всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у конференц залі будинку культури Старобогородчанської сільської рада 30 липня 2021 року було проведено захід « Як не стати жертвою торгівлі людьми». Участь в даному заході взяли директори будинків культури с. Старі Богородчани та с. Нивочин, бібліотекарі с. Старі Богородчани та с. Гринівка, молодь та жителі громади.

Даний захід було проведено із метою інформування населення щодо проблеми торгівлі людьми та ознайомлення із правилами безпечного працевлаштування і поїздок за кордон. Учасниками заходу переглянуто п’ятихвилинне анімаційне відео розроблене в рамках IOM X — глобальної кампанії МОМ, яка пропагує безпечну міграцію та бореться за те, щоб покласти край експлуатації й торгівлю людьми в усьому світі. Згідно статистики, починаючи з 1991 року більше 260 000 українців постраждали від торгівлі людьми, і це тільки за офіційними даними, а насправді постраждалих є набагато більше. Тисячі чоловіків і жінок стають жертвами різних форм експлуатації, і не тільки чоловіки та жінки, а жертвами торгівлі людьми є також і діти, найменшій дитині яка постраждала, було тільки 3 роки.

Торгівля людьми- це всесвітня глобальна проблема, яка може торкнутися кожного із нас, яка потребую великого розголосу і боротьби з тими, які посягають на Конституційне право людини на життя, честь та гідність, вільну, добровільну та оплачувану роботу, в безпечних умовах для її здоров’я та життя.

Допомога постраждалим від торгівлі людьми надається безкоштовно та гарантується конфіденційність, звертатися можна:

1. До департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА

(0342) 53 15 78

(0342) 50 30 81

2. До Благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ

(095) 024 62 16

(068) 322 49 77

(0342) 75 30 61

3. До Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді

(0342) 53 91 07

(0342) 53 10 04

4. На національну « гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів