ЗАХОДИ з підготовки та відзначення на території Старобогородчанської сільської територіальної громади 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України!

Дата: 05.08.2021 13:58

ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення на території  Старобогородчанської сільської

територіальної громади 30-ї річниці незалежності України

та Дня Державного Прапора України

1. Провести в населених пунктах  сільської територіальної  громади церемонію урочистого підняття Державного Прапора України на адміністративних приміщеннях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій з нагоди святкувань  за участю представників органів місцевої влади, громадських організацій.

Старости сіл;

керівники установ та закладів сільської

територіальної громади.

23, 24, 29 серпня 2021 року

2. Провести урочисті заходи в населених пунктах  сільської територіальної громади за участю представників органів місцевого самоврядування, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Керівники клубних закладів                                                                                                          23 серпня 2021 року

3. Провести патріотичний велопробіг на території сільської територіальної громади                                                                                   «Від села до села».

керівники клубних закладів

24 серпня 2021 року

4. Організувати покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції гідності, антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Виконавчий комітет сільської  ради                                                                                               24 серпня 2021 року

5. Вжити додаткових заходів щодо вирішення проблемних питань соціального захисту учасників операції Об’єднаних сил, антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, сімей загиблих (померлих) захисників України, а також щодо надання підтримки борцям за незалежність України у ХХ столітті та громадянам, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.

Виконавчий комітет сільської ради

Упродовж 2021 року

6. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, розбудову держави, популяризацію національних традицій та державних символів України, утвердження позитивного іміджу України у світі.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту;

виконавчий комітет сільської ради.

Серпень - вересень 2021 року

7. Вжити додаткових заходів із забезпечення благоустрою населених пунктів громади, упорядкування об'єктів культурної спадщини, пам'ятників, пам'ятних знаків і місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Виконавчий комітет сільської ради;

керівники закладів культури, освіти згідно закріплених територій обслуговування

До 20 серпня 2021 року

8. Вжити заходів щодо розроблення макетів і зразків соціальної   реклами, присвяченої 30-й річниці незалежності України, їх затвердження, виготовлення, а також розміщення в населених пунктах Старобогородчанської сільської територіальної громади.

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради.

Липень, серпень 2021 року.

9. Провести інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи, виставки, присвячені подіям і персоналіям багатовікової історії українського державотворення, державним символам України на території сільської територіальної громади.

Керівники закладів культури, освіти, бібліотекарі сільської ради

Липень – вересень 2021 року

10. Запропонувати релігійним організаціям провести в церквах молебні за Україну та український народ на території сільської територіальної громади.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту сільської ради.

22-29 серпня 2021 року

11. Відзначити нагородами кращих працівників установ, закладів і організацій, громадських активістів  сільської територіальної громади з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Відділ економічної, правової, інформаційної та інвестиційної діяльності сільської ради

Серпень 2021 року

12. Вжити заходів до забезпечення публічної безпеки, порядку, охорони прав і свобод людини під час проведення заходів із відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Поліцейський офіцер сільської ради

23, 24, 29  серпня 2021 року

13. Забезпечити медичний супровід під час проведення заходів із нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Комунальне підприємство Старобогородчанської некомерційної амбулаторії групової медицини

24, 29 серпня 2021 року

14.  Провести  культурно-мистецькі фестини з нагоди 30-ї річниці незалежності України та Дня села Старі Богородчани.

виконавчий комітет сільської ради;

керівники клубних закладів сільської ради

29 серпня 2021 року