Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Дністровське басейнове управління водних ресурсів інформує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 17.08.2021 15:42
Кількість переглядів: 274

Фото без опису

 

Додаток 3

до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

 ________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, не зазначається суб’єктом господарювання)

_______ 2021617969____________

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту

з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність.

«Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Бистриця Солотвинська в с. Старі Богородчани вище автомобільного мосту Скобичівка – Старі Богородчани Старобогородчанської сільської територіальної громади Івано-Франківської області».

Планованою діяльністю передбачається влаштування влаштування прокопу довжиною 300 м; влаштування ґрунтової перемички 1 шт. довжиною 80 м; кріплення лівого берега біля автодорожнього мостового переходу великогабаритним каменем довжиною 376 м.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

  1. Суб'єкт господарювання

Дністровське басейнове управління водних ресурсів, код ЄДРПОУ 13646270,  юридична адреса: 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Сахарова, 23А, тел. (0342)52-31- 42.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

  1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації,

76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A,

Тел.(0342) 52-61-50, контактна особаПліхтяк Андрій Дмитрович

 (найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4.   Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Івано-Франківській області Наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України  № 273 від 05.12.2000 «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт»

 (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) не проводяться у зв’язку із прийняттям Закону України №733-IX від 18.06.2020р., яким внесено зміни до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», зокрема частина 21 статті 17 передбачає, що тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається у оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення. У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на цей період, не призначаються. Заплановані громадські слухання, дата проведення яких припадає на цей період, вважаються такими, що не відбулися, і повторно не проводяться.

Враховуюче зазначене, зауваження і пропозиції (у тому числі в електронному вигляді) необхідно направляти на електронну пошту: main@eco.if.gov.ua.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації,

76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A,

 (0342) 52-61-50, контактна особаПліхтяк Андрій Дмитрович

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації,

76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A,  

 (0342) 52-61-50, контактна особаПліхтяк Андрій Дмитрович

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності.

 (зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Старобогородчанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області вул. Франка 1, с. Старі Богородчани, Івано-Франківського району Івано-Франківської області 77712, код згідно ЄДРПОУ 40154315 e-mail: sr.staribogorodchany@gmail.com  з  19.08.2021 р. Контактна особа: Волоимир Петришин (03471)-51-7-00.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень