З 30-РІЧЧЯМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, ДОРОГА ГРОМАДО!

Дата: 24.08.2021 08:05

ДОРОГА СТАРОБОГРОДЧАНСЬКА ГРОМАДО!

Вітаю Вас з головним державним святом – Днем Незалежності України! Нашій молодій державі – 30!

Саме 30 років тому, 24 серпня 1991 року, збулася мрія багатьох поколінь українців про відродження Незалежності України й наша країна розпочала свій поступ у майбутнє.

З одного боку для багатовікової історії українського народу- це досить короткий термін, з іншого - ці роки довели зрілість української нації: ми стали мудрішими, сильнішими, сміливішими.

24 серпня ми відзначаємо не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Ми повинні розуміти, що заможна та вільна Україна будується кожним із нас, що ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни. Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах.

Щиро вітаю з Днем Незалежності України мешканців громади й всіх наших краян, хто сьогодні далеко від рідної землі! Щирі слова вітань і подяки нашим воїнам, які захищають Незалежність і територіальну цілісність України!

Нехай це свято об’єднає всіх нас й стане могутнім стимулом для натхненної, щоденної праці заради реалізації задуманого, а добрі справи примножать славу Старобогородчанської громади та всієї України.

Кожному з Вас бажаю твердої віри в щасливу долю. Нехай всі сподівання і надії здійснюються, а в житті кожного побільшає добра.

Зичу всім міцного здоров’я, миру, щастя, достатку і щедрої долі.

Зі святом, Україно!  Ти у нас єдина!  Слава Україні!  Героям слава!

З повагою,

сільський голова                                                                   Володимир Петришин

депутатський корпус, виконавчий комітет

та апарат сільської ради