Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Серпнева конференція освітян Старобогородчанщини - 2021!

Дата: 27.08.2021 16:21

27 серпня 2021 року відбулася серпнева конференція освітян Старобогородчанської територіальної громади "Освіта Старобогородчанщини: вектор розвитку у 2021-2022 навчальному році" на базі Будинку культури с. Старі Богородчани. З вітальними словами до освітян звернулися сільський голова громади Володимир Петришин та начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Близнюк. Учасниками панельної дискусії були: Володимир Лерчук, начальник Богородчанського управління ГУ ДПСС; Тетяна Лутчак , начальниця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Богородчанського управління ГУ ДПСС; Олександра Фесюк- Бігун, директорка Інклюзивно-ресурсного центру Богородчанської селищної ради; Надія Попович, методистка з початкової освіти Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Іванна Бабецька, кандидатка юридичних наук, проректорка з соціально-виховної роботи Університету Короля Данила; Марія Паранюк, завідувачка відділу Богордчанської філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді; Marina Firtas, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту. На заході було окреслено орієнтири розвитку освітньої галузі в громаді, зокрема, на якості та доступності освіти - запоруки самореалізації особистості, успішного майбутнього громади та України.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старобогородчанської територіальної громади висловлює слова вдячності всім учасникам серпневої педагогічної конференції за змістовну та професійну зустріч!