«МолодьТут: cтвори громаду молодіжних перспектив». Запрошуємо взяти участь у конкурсі для територіальних громад!

Дата: 15.09.2021 11:52

Мрієш про громаду, де молодь може реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички? Давайте створимо її разом!

Об’єднуй громаду, збирай однодумців і бери участь у проєкті “МолодьТуТ: cтвори громаду молодіжних перспектив”.

Участь у проєкті передбачає:

• Розширення економічних можливостей через молодіжні інновації, підприємництво та готовність до розвитку кар’єри
  • Підвищення громадянської активності молоді
  • Посилення потенціалу молоді бути рушійною силою українського плюралізму та розбудови поваги до різноманітності
  • Створення та підтримка молодіжних просторів
  • Організацію БУР табору
  • Доступ до можливостей програми “Мріємо та діємо”

До участі в конкурсі запрошуються територіальні громади з Київської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Харківської, Волинської, Запорізької та Закарпатської областей (окрім обласних центрів). Громади мають бути представлені ініціативною групою – партнерство місцевої влади, громадської організації, представників молоді та/або бізнесом та іншими установами чи організаціями, які матимуть можливість реалізації програми «Мріємо та діємо» в громаді.

Ініціативна група громади має складатися мінімум з 5 осіб і мати в своєму складі мінімум двох молодих людей віком від 18 до 35 років

З умовами можна ознайомитись тут – https://www.mriemotadiemorazom.org/molodtut

Кінцевий термін прийому заявок – кінець дня 10 жовтня, 2021