A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Про скликання одинадцятої чергової сесії сільської ради восьмого демократичного скликання

Дата: 16.09.2021 09:13
Кількість переглядів: 637

УКРАЇНА

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                                                                                                     

від 15.09.2021 р.                                         с.Старі Богородчани                               № 163                      

  

 

Про скликання одинадцятої чергової сесії

сільської ради восьмого демократичного

скликання

              Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати одинадцяту чергову сесію восьмого демократичного скликання  30.09.2021 року о 14.00 год. в залі засідань сільської ради.

 

                                              На розгляд сесії внести такі питання:               

 

 1. Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування окремих завдань .
 2. Про внесення змін до бюджету.
 3. Про розподіл вільних залишків.
 4. Про затвердження прогнозу сільського бюджету Старобогородчанської сільської ради на 2022-2024 роки
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Андріїв Надії Михайлівні.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Пронь Марії Михайлівні.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Коваленко Любові Іванівні
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Козорізу Василю Федоровичу.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Хмелівській Юстині Федорівні.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Максиміву Дмитру Івановичу.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Павлюк Ганні Миколаївні.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Хмелівському Олексію Миколайовичу, Хмелівській Ірині Ільківні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Старосельській Марії Русланівні.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства Люльчак Марії Миколаївні.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства Хмелівському Олексію Миколайовичу.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Веретку Віктору Мирославовичу.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Веретку Віктору Мирославовичу.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Веретку Віктору Мирославовичу.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Богоносюк Оксані Василівні.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Богоносюк Оксані Василівні.
 21. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах передачі в оренду Сенчаку Петру Михайловичу.
 22. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 23. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр.Юрчишину Івану Михайловичу.
 24. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Паливоді Світлані Богданівні.
 25. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Барабаш Людмилі Вікторівні.
 26. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Хмелівській Оксані Михайлівні.
 27. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Лапко Юрію Івановичу.
 28. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дерев'янко Вірі Ігорівні.
 29. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гашенюку Ігорю Миколайовичу
 30. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки, для передачі у власність для ведення садівництва гр. Яців Лесі Миколаївні.

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту гр. Зихор Мар'яні Петрівні.
 2. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту гр. Зихор Мар'яні Петрівні.
 3. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту гр. Зихор Мар'яні Петрівні.
 4. Про погодження меж земельної ділянки гр. Гуменяку Володимиру Васильовичу.
 5. Про погодження меж земельної ділянки гр. Надразі Мирославі Петрівні.
 6. Про погодження меж земельної ділянки гр.Лапко Марії Федорівні.
 7. Різне.

 

    

 

        Сільський голова                             підпис                                           В.Я.Петришин  

                                                                   печатка                                                                           

                                                               


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь