ОГОЛОШЕННЯ для хворих на цукровий діабет.

Дата: 17.09.2021 09:51

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином забезпечуюється за рахунок Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (постанова КМУ від 26.01.2021р. №47) з 01 січня 2021 р по 30 вересня 2021р.

З 1 жовтня 2021 року фінансування лікарських засобів для лікування в амбулаторних умовах цукрового та нецукрового діабету буде здійснюватись НСЗУ в межах програми медичних гарантій шляхом укладання договорів про реімбурсацію (постанова КМУ від 15.02.2021 р №133).

Враховуючи наведене, рекомендуємо жителям громади, які отримують лікарські засоби  для лікування цукрового та нецукрового діабету, терміного отримати рецепти від лікаря та отоварити їх у  аптечних закладах в термін до 22 вересня 2021 року, задля проведення вчасної звірки з аптечними закладами з метою здійснення правильних та своєчасних розрахунків.