До уваги жителів громади. З  13.10.2021 по 31.10.2021 представники Старобогородчанської територіальної громади будуть проводити опитування жителів громади.

Дата: 08.10.2021 10:03

До уваги жителів сіл

Старі Богородчани, Скобичівка,  Нивочин,  Гринівка,  Лесівка

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості  послуги поводження з твердими побутовими відходами на території громади.

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Старобогородчанської сільської ради.

Результати опитування будуть враховані при прийнятті рішень щодо поводження з твердими побутовими відходами на території громади.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на сайті Старобогородчанської територіальної громади.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0347151700.  Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити послугу  поводження з твердими побутовими відходами на території нашої громади.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

1. Опитування буде проводитись в обмеженій кількості домогосподарств, обраних випадковою вибіркою.
  2. ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ. Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера
  3. Анкета складається з 10 запитань
  4. Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО
  5. На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт або водійське посвідчення та лист від Старобогородчанської територіальної громади, який засвідчує його участь у опитуванні