Чергове засідання виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради відбудеться 12 жовтня 2021 року о 10.00 годині

Дата: 08.10.2021 10:23

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2021 р.                                   с.Старі Богородчани                                       № 180                       Про скликання засідання

виконавчого комітету

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, з метою виконання плану роботи виконавчого комітету  Старобогородчанської сільської ради на 2021 рік, затвердженого рішенням виконкому від 22.01.2021 № 1, враховуючи проекти рішень, наданих розробниками, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради 12 жовтня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1. Про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2021 року.
  2. Про стан сплати податків до бюджету сільської ради.
  3. Про організацію обслуговування одиноких громадян та роботу соціальних працівників.
  4. Про початок опалювального сезону 2021 – 2022 року.
  5. Розгляд заяв.

3. Секретарю сільської ради Момот І.В. довести до відома членів виконавчого комітету інформацію про проведення чергового засідання виконавчого комітету.

4 Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

Сільський голова                        підпис                          Володимир Петришин

печатка