ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 08.10.2021 12:16

Одним із основних напрямів діяльності органів державної статистики, відповідно до Політики поширення статистичної інформації, затвердженої наказом Державної служби статистики України від 24.11.2015 № 339, є інформування широкого кола користувачів та громадськості щодо масових економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів, які відбуваються в регіоні, а також забезпечення цією інформацією органів державної влади та місцевого самоврядування.

Статистична інформація виробляється відповідно до плану державних статистичних спостережень і задовольняє поточні та потенційні потреби користувачів, відповідає основним стандартам виробництва статистичної продукції: вона є точною та надійною, своєчасною та пунктуальною, послідовною та порівнянною, зрозумілою та доступною для усіх користувачів.

Органи державної статистики працюють в напрямку розширення каналів комунікації з користувачами, зокрема у Головному управлінні статистики створено вайбер-спільноту «Франківськстат користувачам», в якій Ви можете ставити запитання та отримувати відповіді на них, консультації та роз’яснення фахівців Головного управління статистики, а також будете проінформовані щодо проведення комунікаційних заходів з користувачами, анонсів оприлюднення статистичних продуктів тощо.

Приєднуйтесь до вайбер-спільноти «Франківськстат користувачам», за посиланням: https://invite.viber.com/?g2=AQApuY7yg5qef04F%2BXEpTtFiQ8LSTm7Vm64i 6YTawB6dy9wlp6M0DyPpt44XUUfu

У разі виникнення питань просимо звертатись до відділу поширення статистичної інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю за телефонами 53-15-48, 79-20-86, 79-20-24 або на електронну адресу: ifgus@ifstat.gov.ua

Сподіваємось на взаєморозуміння та висловлюємо вдячність за співпрацю.