Їх кликала любов до України!

Дата: 15.10.2021 09:43

14 жовтня, на базі Будинку культури с. Старі Богородчани, відбулися святкові урочистості з нагоди християнського святкування Покрови Пресвятої Богородиці та національно- державного дійства присвячені Дню захисника України, День українського козацтва та 79 - тої річниці створення УПА.

Це свято для нас, українців символізує зв'язок поколінь та невмирущість традицій нашого народу.

Тому, саме сьогодні, вже традиційно, відзначаємо та вшановуємо всіх захисників України, від козацьких, стрілецьких та до сучасних часів.

Зі словами Божого благословення звернулися наші духовні наставники : отець Любомир та капелан, отець Анатолій.

Голова Старобогородчанської сільської територіальної громади Володимир Ярославович Петришин звернувся зі щирими вітальними словами та вручив подяки та винагороди всім бійцям АТО та ООС, і особливо нашим волонтерам.

Концертну тематичну програму провели ведучі Єлизавета Озарко та Наталя Кадук. Музичні вітання лунали у виконанні гри на бандурі та співу Анастасії Мартинюк, Богдана Пилипіва та Діани Проць. Гарний, естетичний та позитивний настрій подарував глядачам Зразковий танцювальний колектив "Бойківчанка ", керівник Надія Іванівна Пилипів.

Поетичні слова молитви лунали від Злати Стефуняк.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять славних воїнів визволителів від запорізьких козаків до воїнів УПА, АТО, ООС та героїв Небесної сотні.

Тому, Шановні наші захисники України побажаємо Вам нехай не міліє джерело нашої любові до рідної землі, додаються сил, енергії, снага й впевненость у власних силах і переконаннях.

З бежменою вдячностю за подвиг, ми згадали і сьогоднішніх військово службовців, які приступили та служать у лавах Збройних силах України!!!

На завершення заходу всі присутні отримали солодощі виготовлені Марією Трінчук та Оксаною Костюк та пригощанням від сільської ради.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!