Відкриття коворкінг-центру у Старобогородчанській громаді!

Дата: 01.11.2021 08:18

Реалізація проекту " Створення Центру підтримки бізнесу та розвитку підприємництва "  та відкриття коворкінг-простору в селі Старі Богородчани в Будинку Культури відбулося завдяки програми " Децентралізація приносить кращі результати та ефективність " ( DOBRE).

Пройшовши конкурсний відбір Старобогородчанська громада увійшла до перших 25 громад в Україні.

На сьогоднішню зустріч прибули представники програми DOBRE, а саме спеціалісти з місцевого економічного розвитку Віталій Юрків та Віра Топіха, та спеціалісти проекту DOBRE Олеся Хомин та Любомир Кава.

Зі щирими вітальними словами та Божим благословенням звернулися наші духовні наставники отець Любомир та отець Анатолій, спеціаліст з місцевого економічного розвитку програми DOBRE - Віталій Юрків, заступниця сільського голови Г. Я. Тимків та голова молодіжної ради Л. Я. Клим'юк.

Святкову зустріч розпочали чарівні ведучі Єлизавета Озарко та Наталя Кадук та продовжилась концертною програмою у виконанні декламування поезії про Україну Софійки Байгерич, мелодійного співу та гри на бандурі Анастасії Мартинюк(викладач Саджавської дитячої музичної школи Ірина Дмитрівна Козоріз ) , про перші почуття співала чарівна Тетяна Пилипів, запального народного танцю додали учасники зразкового танцювального колективу "Бойківчанка", керівник Надія Іванівна Пилипів, бадьорий та веселий настрій підняли вокальний колектив " Гармонія" Будинку Культури села Нивочин . На завершення зустрічі всіх присутніх пригостили солодкими смаколиками, які приготували у коворкінг-центрі Марійка Трінчук та Оксана Костюк.