До уваги платників земельного податків!

Дата: 05.11.2021 11:45

До уваги платників земельного податків!

Головне управління державної податкової служби в Івано-Франківській області направило перелік платників земельного податку (фізичних осіб) по Старобогородчанській громаді, у яких обліковується податковий борг станом на 01.11.2021 року.

Просимо терміново погасити податкові борги.

Перелік платників, по яких обліковується податковий борг зі сплати земельного податку станом на 01.11.2021 додається нижче  ПЕРЕЛІК

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

Плата за землю – обов’язковий платіж. Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.