A A A K K K
для людей із порушенням зору
Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Про скликання дванадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого демократичного скликання

Дата: 10.11.2021 14:18
Кількість переглядів: 253

УКРАЇНА

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

 

     РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                                                                                                     

від 09.11.2021 р.                                  с.Старі Богородчани                                            № 200                      

 

 

Про скликання дванадцятої позачергової сесії

сільської ради восьмого демократичного

скликання

              Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати дванадцяту позачергову сесію восьмого демократичного скликання  25.11.2021 року о 14.00 год. в залі засідань сільської ради.

 

                                              На розгляд сесії внести такі питання:               

 

 1. Про внесення змін до бюджету.
 2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Старобогородчанської сільської ради за 9 місяців 2021 року.
 3. Про розгляд проекту бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади на 2022 рік.
 4. Про надання щорічної відпустки сільському голові.
 5. Про затвердження Положення про місцеву пожежну команду Старобогородчанської сільської ради.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Гебурі Марії Миколаївні.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Вірстюк Ганні Михайлівні.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Лапчуку Івану Юрійовичу.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Федоріву Михайлу Васильовичу.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Вірстюку Михайлу Богдановичу.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Іванків Марії Василівні.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Василишин Любові Іванівні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Процаку Михайлу Миколайовичу.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Остапіву Василю Михайловичу та Остапів М.І (спільна сумісна власність).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Генсіровській Ярославі Анатоліївні.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Лапко Марії Федорівні.
 17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Зварич Марії Іванівні.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Зварич Марії Іванівні.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Зварич Марії Іванівні.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Гринишину Олегу Мироновичу.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Жирик Ользі Володимирівні.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Карпенко Петру Васильовичу.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Близнюку Івану Михайловичу.
 24. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Федорко Наталії Василівні.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Проць Ігору Михайловичу.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Івашко Тарасу Ярославовичу.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Процаку Михайлу Миколайовичу.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Остапіву Василю Михайловичу.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Близнюку Івану Михайловичу.
 30. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах передачі в оренду Тимішак Тетяні Яремівні.
 31. Про припинення права користування земельною ділянкою:

Беєр Володимир Олександрович

Антощук Галина Миколаївна

Антощук Галина Миколаївна

Кострабій Василь Васильович

Яців Леся Миколаївна

Василишин Любов Іванівна

Фіртась Марія Михайлівна

 

 1. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Барабашу Василю Степановичу.
 2. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Антощуку Любомиру Мирославовичу.
 3. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Антощук Надії Романівні.
 4. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Яців Марії Миколаївні.
 5. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Куртяк Ользі Дмитрівні.
 6. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Сікорі Ірині Степанівні.
 7. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Стефанів Олегу Андрійовичу.
 8. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Кострабію Івану Васильовичу.
 9. Про відмову у наданні дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки, для передачі у власність для ведення садівництва гр. Василишин Любові Іванівні.

 1. Про погодження меж земельної ділянки у технічній документації гр. Гуменяк Дарії Михайлівні.
 2. Про погодження меж земельної ділянки гр. Заліській Галині Іванівні .
 3. Про погодження меж земельної ділянки за межівника АТ «Прикарпаттяобленерго».
 4. Про погодження меж земельної ділянки за межівника Гуменяку Володимиру Васильовичу.
 5. Про погодження меж земельної ділянки за межівника Труніну Сергію Анатолійовичу.
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування автозаправної станції ТзОВ «Вест Ойл Груп».
 7. Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку Присяжному Валерію Анатолійовичу.
 8. Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яцишину Олегу Юліановичу.
 9. Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Мовчан Любові Василівні, гр. Улиді Тетяні Василівні, гр. Карабет Юлії Вікторівні.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності Старобогородчанської сільської ради для ведення особистого селянського господарства.
 11. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель с.Гринівка.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативної грошової оцінки земель с. Старі Богородчани.
 13. Різне.

 

    

           Сільський голова                           підпис                                     В.Я.Петришин  

                                                                      печатка                                                                           

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь