Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії в 2021/2022 навчальному році

Дата: 12.11.2021 09:57

6 листопада 2021 р.  на базі Богородчанського ліцею №1 ім. Олекси Гірника Богородчанської селищної ради проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти зонального об’єднання громад (зона Г – Богородчанська, Солотвинська, Старобогородчанська, Дзвиняцька територіальні громади) Івано-Франківського району з дотриманням протиепідемічних заходів в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки від СОVID-19.

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії взяло участь 8 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Старобогородчанської територіальної громади Івано-Франківського району: 8 клас – 3 учня, 9 клас – 3 учня, 10 клас – 1 учень, 11 клас – 1 учень. На підставі результатів протоколів складу журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії визначено  12 учнів (2 із них учениці Старобогородчанського ліцею), які стали переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2021/2022 навчальному році. З них 2 учнів увійшли до складу  команди зонального об’єднання  громад (зона Г) Івано-Франківського району, яка буде виборювати першість в ІІІ етапі олімпіади з даного навчального предмету.

Протоколи результатів олімпіади з історії