У Старобогородчанській громаді завершено реалізацію проекту “Облаштування туристичної доріжки «Шляхи Олекси Довбуша» в с. Старі Богородчани”

Дата: 30.11.2021 14:00

У Старобогородчанській громаді завершено  реалізацію проекту “Облаштування туристичної доріжки «Шляхи Олекси Довбуша» в с. Старі Богородчани”

Старобогородчанська сільська рада у 2020 році  взяла участь у одинадцятому обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування (керівник проєкту Іванишин Юрій Ярославович).  За результатами засідання ради обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування було визначено переможцем Старобогородчанську ТГ - проєкт «Облаштування туристичної доріжки «Шляхи Олекси Довбуша» в с. Старі Богородчани».

Загальний бюджет проєкту становить – 547764,00 грн.

Кошти обласного бюджету – 273000,00 грн.

Кошти бюджету громади – 274764,00 грн.

Організацією-партнером в рамках проекту є ГО «Центр Рівних Можливостей»

Завдяки реалізації проєкту «Облаштування туристичної доріжки «Шляхи Олекси Довбуша» в с. Старі Богородчани» проведено комплекс взаємопов’язаних заходів, спрямованих на створення туристично-культурного продукту, який буде популяризувати Стежки Довбуша у Старобогородчанській громаді, як один із туристичних магнітів Івано-Франківської області в цілому.

Фото без описуФото без описуФото без опису  ???????