Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Моніторинговий візит щодо вакцинації та дотримання правил у "жовтому" рівні епіднебезпеки

Дата: 10.12.2021 12:29

У Старобогородчанській сільській територіальній громаді 10.12.2021 року відбувся моніторинговий візит щодо вакцинації та дотримання правил при «жовтому» рівні епіднебезпеки за участю заступниці Управління екоголії та природничих ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Гуменяк О.М.), завідувача сектору мобілізаційної роботи апарату Івано-Франківської районної державної адміністрації (Дуб Є.Я.), начальник Богородчанського управління ГУ ДПСС (Лерчук В.І.).

У ході візиту посадовим особам було надано консультативну,  інформаційно-роз'яснювальну роботу  щодо активізації вакцинації від COVID-19 та дотримання епідемічних правил при  « жовтому » рівні епіднебезпеки.