Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки в 2021/2022 навчальному році

Дата: 21.12.2021 09:55

18 грудня 2021 р.  на базі Старобогородчанського ліцею Старобогородчанської сільської ради  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти зонального об’єднання громад (зона Г – Богородчанська, Солотвинська, Старобогородчанська, Дзвиняцька територіальні громади) Івано-Франківського району з дотриманням протиепідемічних заходів в умовах «жовтого» рівня епідемічної небезпеки від СОVID-19.

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки взяло участь 3 здобувача освіти закладів загальної середньої освіти : 9 клас – 1 учень, 10 клас – 1 учнь, 11 клас – 1 учень. На підставі результатів протоколів складу журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки визначено  3 учнів,  які стали переможцями та призерами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки у 2021/2022 навчальному році. Вони  увійшли до складу  команди зонального об’єднання  громад (зона Г) Івано-Франківського району, яка буде виборювати першість в ІІІ етапі олімпіади з даного навчального предмету.