Старобогородчанська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Чотирнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради восьмого демократичного скликання відбудеться 15.02.2022 року о 12.00 год. в залі засідань сільської ради.

Дата: 02.02.2022 22:11
Кількість переглядів: 269

Фото без опису

Фото без опису

УКРАЇНА

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

 

                                 РОЗПОРЯДЖЕННЯ                                

від 02.02.2022 р.                                           с.Старі Богородчани                                                                   № 22     

 

Про скликання чотирнадцятої сесії   

Старобогородчанської сільської ради   

восьмого демократичного скликання

              Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чотирнадцяту  сесію восьмого демократичного скликання  15.02.2022 року о 12.00 год. в залі засідань сільської ради.

                                              На розгляд сесії внести такі питання:              

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Старобогородчанського ліцею Старобогородчанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області на 2022-2027 рік.
 2. Про внесення зміни до бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади на 2022 рік.
 3. Про розподіл вільних залишків Старобогородчанської територіальної громади.
 4. Про внесення змін до положення про бюджет участі в Старобогородчанській територіальній громаді.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Магдію Любомиру Васильовичу.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Проню Івану Васильовичу.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Яціву Володимиру Дмитровичу.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Топчевській Марії Юріївні.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Надрага Дмитру Дмитровичу.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Зихор Мар'яні Петрівні.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Зихор Мар'яні Петрівні.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Зихор Мар'яні Петрівні.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту  гр. Гарасимів Марії Василівні.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ковальову Володимиру Вікторовичу.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дерев'янко Вірі Ігорівні.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лапко Юрію Івановичу.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Федорко Наталії Василівні.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Антощук Надії Романівні.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Антощуку Любомиру Мирославовичу.
 20. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 21. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Дутчин Марині Романівні.
 22. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Костей Галині Володимирівні.
 23. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Тимчишин Ганні Михайлівні.
 24. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для передачі у власність, для ведення особистого селянського господарства гр. Кочан Марії Іванівні.
 25. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо встановленя відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва (пай) гр. Яремко Юстині Андріївні.
 26. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо встановленя відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва (пай) гр. Яремко Юстині Андріївні.
 27. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо встановленя відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва (пай) гр. Яремко Юстині Андріївні.
 28. Про надання дозволу на складання  проекту землеустрою щодо встановленя відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва (пай) гр. Яремко Юстині Андріївні.
 29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах передачі в оренду для обслуговування нежитлового приміщення Кокольнику Богдану Михайловичу.
 30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах передачі в оренду для обслуговування нежитлового приміщення гр.Карояні Віктору Борисовичу.
 31. Про  дозвіл на розроблення детального плану території Дем'янику Василю Івановичу.
 32.  Про продовження договору оренди Сенчаку Петру Михайловичу.
 33. Про погодження межі земельної ділянки в технічній документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки ТзОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП».
 34. Про внесення змін  до рішення сесії с/ради  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в користування (оренду) на конкурентних засадах (земельних торгах)
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території населеного пункту с. Скобичівка Старобогородчанської с/ради
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами території населеного пункту с. Скобичівка Старобогородчанської с/ради (полігон, АЗС).
 37. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території окремої частини с. Старі Богородчани, що уточнює положення генерального плану щодо земельної ділянки площею 4,0 га і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в с.Старі Богородчани, ур. «Рінь» для учасників АТО та ООС.
 38. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативної грошової оцінки земель с.Старі Богородчани Старобогородчанської сільської ради.
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки (полігон).
 40. Різне.

 

            Сільський голова                        підпис                           Володимир Петришин

                                                                  печатка


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень