Запали свічку пам'яті!

Дата: 18.02.2022 15:35

Фото без описуНебесна сотня - це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися.

Цього дня ми вшановуємо пам'ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Низько схиляючи голови, сумуємо за полеглими патріотами, героїзм та звитяга яких захистили свободу, незалежність та вільний демократичний вибір молодої держави.

Герої не вмирають.

Слава Україні! Героям слава!