Президент підписав указ про запровадження воєнного стану в Україні

Дата: 25.02.2022 16:54

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

В Україні з 24 лютого 2022 р. запроваджено воєнний стан.

Просимо бути пильними, не реагувати на провокації, зберігати спокій, і довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

У випадку загрози представники влади докладатимуть максимальних зусиль для забезпечення життєдіяльності громади загалом. Сільська рада та медичні установи працюватимуть у звичному режимі.

Зверніть увагу, в умовах воєнного стану обмежується свобода вільного пересування, а рух транспорту посилено контролюється. Просимо без зайвої потреби не покидати ваших домівок. У будь-якому разі не виходьте з дому без документів посвідчення особи. Просимо не вдягати одяг мілітарного кольору (такий, як у військових). Якщо ви виявили незнайомих підозрілих осіб та незнайомі транспортні засоби на території громади, просимо негайно повідомляти поліцейського офіцера або старост сіл за вказаними нижче телефонами.

Адміністрація  сільської ради – 0965006874;

Сільський голова - 0965006874;

Секретар ради - 0977525383;

Заступник голови – 0675927983;

Староста   с.Нивочин  -  0975977668;

Староста с.Гринівка, с.Лесівка – 0964613630;

Староста с.Скобичівка – 067859084;

Поліцейський офіцер громади  - 0686202009.

УВАГА! ВАЖЛИВО!

Якщо ви бажаєте вступити до Батальйону територіальної оборони Івано-Франківського району і стати добровольцем для захисту України, просимо звернутися до Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою смт. Богородчани, вул.Шевченка, 84.