Прикарпатті введено комендантську годину.

Дата: 26.02.2022 15:39

Дорогі жителі Старобогородчанської територіальної, нагадуємо на Прикарпатті введено комендантську годину!

Комендантська година починає діяти з 25 лютого, по всій території Івано-Франківської області, з 22.00 вечора до 8.00 ранку.

Забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.

Просимо громадян дотримуватись встановлених обмежень, адже дані заходи впроваджені задля вашої ж безпеки. Поліція Івано-Франківщини продовжує здійснювати охорону правопорядку у посиленому режимі.

Якщо ви помітили підозрілих осіб чи залишені предмети – телефонуйте на лінію «102»

На території громади організовано нічне чергування.

З метою безпеки, вуличне освітлення буде відсутнє.

У цей час важливо слідкувати та довіряти виключно офіційним джерелам інформації.

Закликаємо всіх до спокою, зберігання порядку та не панікувати.

На сьогодні нам потрібна витримка та холодний розум!