До уваги жителів Старобогородчанської громади щодо прийому біженців!!!!!

Дата: 27.02.2022 14:00

Шановні жителі Старобогородчанської громади!!!

Через військовий стан на території України до нашої громади прибувають евакуйовані громадяни з територій де відбуваються військові дії.

Якщо ви знаєте, що до вас їдуть на поселення ваші родичі, друзі чи знайомі дуже наполегливо просимо заздалегідь повідомити сільську раду про кількість осіб, марку та номерні знаки автомобіля, яким їдуть ваші поселенці за телефоном:

0977525383, 0663728161

Якщо у вас уже проживають евакуйовані особи прохання також про це обов'язково повідомити!!!

У разі відсутності реєстрації біженців власники домогосподарств де перебувають дані особи будуть нести відповідальність згідно чинного законодавства.!!!

Велике прохання приймати біженців тільки ЖІНОК ТА ДІТЕЙ!