Дата: 09.05.2022 15:15

13-15 травня 2022 року відбудеться VIІІ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, який об’єднає спікерів з усіх куточків України. Громада, влада, бізнес та медіа зберуться разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та проєктів, які заплановані в цьому році адаптованих до сучасних реалій.

До участі запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського й студентського самоврядування, благодійники, донори.

Реєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/sOPaNLv до 8 травня 2022 року включно.