До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Дата: 10.05.2022 11:02

Молодіжна організація СТАН у співпраці з МОМ (Міжнародна організація з міграції) відкривають у Івано-Франківській області пункти реєстрації внутрішньо переміщених осіб для виплат від ООН.

Один з пунктів працює з 9:00 до 17:00 за адресою:

смт. Богородчани вул. Шевченка 53 (перший поверх відділу освіти).

Для реєстрації потрібно:

довідку ВПО;

паспорт;

ідентифікаційний код;

свідоцтва про народження дітей;

номер телефону;

номер банківської карти

Сума допомоги становить 2220 грн на кожну людину на місяць. Допомога надаватиметься протягом трьох місяців. Виплати здійснюватимуться через Національного оператора поштового зв’язку України «Укрпошта». МОМ працює над розширенням можливостей отримання допомоги шляхом переказу на особистий банківський рахунок або на банківську картку, номери яких вам треба буде вказати під час реєстрації.

УВАГА! Особи, що зареєструвались на отримання фінансової допомоги в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, не можуть стати учасником цієї програми. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні агенції.

Реєстрація ВПО на виплати від ООН проводиться молодіжною організацією СТАН/STAN за адресою Шевченка 53 (приміщення відділу освіти, перший поверх, кабінет №1. З понеділка по п'ятницю з 09:00 - 17:00 год.)