Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 24.05.2022 16:12

Старобогородчанська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки ПрАТ «Київстар» для будівництва базової станції стільникового зв’язку в с.Гринівка Івано-Франківського району Івано-Франківської області в межах населеного пункту, орієнтовною площею 0,06 га, заявник, (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Проект Детального плану території розроблений з метою обґрунтування потреби формування земельної ділянки, що планується для надання в оренду  ПрАТ «Київстар», для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку для покращення радіотелефонного зв'язку та користуванням інтернетом в с. Гринівка та в навколишніх селах з відображенням існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, стандартами та правилами.

Характеристика транспорту

Основний під’їзд до ділянки, що проектується, здійснюється місцевою грунтощебеневою дорогою. Територією с. Гринівка проходить асфальтована автодорога місцевого значення С090101 Богородчани - Лесівка.

Характеристика планувальних обмежень

Планувальними обмеженнями земельної ділянки, що розглядається під Детальний план території, виявлено лише межі проектної ділянки. Інші планувальні обмеження - відсутні.

Заявником з розроблення детального плану території є ПрАТ «Київстар» та  платник ТОВ "МС-ЗВ"ЯЗОК". Замовником - Старобогородчанська сільська рада.

Розробник детального плану території – ФОП «Русин В.Б.» (кваліфікаційний сертифікат АА №004555).

Детальний план території розроблено згідно рішення сьомої чергової сесії восьмого демократичного скликання Старобогородчанської сільської ради від 15.06.2021 № 242-07/2021 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки».

Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення з проектом Детального плану території земельної ділянки ПрАТ «Київстар» для будівництва базової станції стільникового зв’язку в с.Гринівка необхідно звернутися у відділ архітектури, земельних відносин та ЖКГ Старобогородчанської сільської ради за адресою: с. Старі Богородчани, вулиця І.Франка, 1.

Контактна особа: начальник відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ  Старобогородчанської сільської ради Гнидюк Віктор Петрович (тел. 067-342-70-88).

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 23.05.2022 року до 23.06.2022 року. Громадські слухання відбудуться 26.06.2022 року о 15.00 за адресою:  77711, вул. Б.Яцківа, 116-А с. Гринівка (приміщення сільського клубу). Дата оприлюднення результатів громадських слухань – 30 червня 2022 року на офіційному веб-сайті замовника.

Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати та в громадських слуханнях приймати участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні та на суміжних з нею територіях;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Анонімні пропозиції та пропозиції, що поступили після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції необхідно подавати до Старобогородчанської сільської ради за адресою: 77712, с. Старі Богородчани, вулиця І.Франка, 1.

Графічні матеріали з розроблення детального плану території в електронному вигляді:

1.Викопіювання із геодезичної зйомки с. Гринівка М 1:1000;

2.Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту М 1:2000.