14.06.2022 року в Старобогородчанську територіальну громаду прибула допомога для внутрішньо переміщених осіб від Всеукраїнської Благодійної Організації «Турбота про літніх людей в Україні», яка працює в партнерстві з HelpAge International.

Дата: 16.06.2022 11:44

Дана організація була започаткована в листопаді 1999 р., а сьогодні налічує майже 2000 волонтерів і має філіали та підрозділи в 9 регіонах України. Волонтери організації – люди віком 65+, які володіють корисними знаннями та мають значний життєвий досвід.

Старобогородчанська територіальна громада отримала 100 продуктових наборів вагою 30 кг для внутрішньо переміщених осіб, які змушені були покинути власні домівки і проживають зараз на території нашої громади.

Старобогородчанська сільська рада, в особі сільського голови Петришина Володимира Ярославовича, висловлює щиру подяку представникам та волонтерам ВБО «Турбота про літніх людей в Україні», за чуйне ставлення та підтримку людей, які постраждали внаслідок російської агресії в Україні.

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису                            Фото без опису