Дата: 28.06.2022 09:16

Інформація на виконання Постанови КМУ № 710 від 11.10.2021 року (зі змінами)

Назва предмету закупівлі: 03410000-7 «Деревина» (Дрова паливні твердих, м’яких та хвойних порід - деталізований код 03413000-8 Паливна деревина)

Відкриті торги, ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-20-006947-a

Обґрунтування технічних, якісних та кількісних характеристики предмета закупівлі      ДК 021:2015 03410000-7 «Деревина»:

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі складені відповідно до статистичних даних щодо використання паливних матеріалів закладами Старобогородчанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області, норм чинного законодавства, з метою забезпечення безперебійної роботи закладів громади.

Деревина дров’яна непромислового використання повинна відповідати ТУ У 16.1-00994207-005:2018 «Технічні умови. Деревина дров'яна. Класифікація, облік, технічні вимоги».

Візуальні характеристики і ознаки деревини - згідно ТУ У 16.1-00994207-001:2018 «Лісоматеріали круглі та пиляні. Візуальні характеристики. Класифікація, терміни та визначення, способи вимірювання».

Правила приймання товару - згідно ТУ У 16.1-00994207-004:2018 «Лісоматеріали круглі. Маркування, сортування, транспортування, приймання, облік та зберігання».

Правила обміру та обліку товару - згідно ДСТУ- 4020-2-2001 «Лісоматеріали круглі та пиляні. Методи обмірювання та визначення об`ємів. Частина 2. Лісоматеріали круглі» та  Додатку А до ТУ У 16.1-00994207-005:2018.

Вимоги щодо якості продукції:

- Продукція не повинна бути в попередній експлуатації.

- Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок. Висота сучків, що залишилася не повинна перевищувати 30 мм.

- Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.

- Дрова повинні бути без гнилі та не трухляві.

- Допустима вологість дров 30-40%.

Вимоги до транспортування (доставки) – автотранспортом учасника до закладів освіти, культури та сільської ради згідно графіку та заявок та в термін, зазначений в заявці.

Термін постачання: з моменту підписання договору по 30.11.2022 року

Учасник-переможець повинен забезпечити можливість вимірювання дров в присутності представника Замовника. Розвантаження в закладах має здійснюватися працівниками учасника-переможця.

Учасник-переможець повинен забезпечити поставку товару, якість якого відповідає вимогам стандартів, а також умовам, встановленим чинним законодавством до товару даного виду та тендерної документації.

З метою підтвердження легального походження товару, що пропонується для постачання Замовнику, Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати копію чинного договору(ів) з постійним лісокористувачем та/або з іншим постачальником (з відповідним підтвердженням правовідносин іншого постачальника з постійним лісокористувачем) на весь обсяг цієї закупівлі. У разі, якщо учасник є постійним лісокористувачем, в складі тендерної пропозиції надається довідка в довільній формі із зазначенням даного факту.

Учасник повинен надати гарантію щодо забезпечення поставки дров до 30.11.2022 року, згідно наданих заявок замовником, із зазначенням можливості поставки дрібними партіями.

Обґрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі, розміру бюджетного призначення

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275 та за результатами проведення моніторингу цін шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозорро» тощо.

Розмір бюджетного призначення 264000,00 грн.