Карітас Івано-Франківськ розпочинає щорічну благодійну акцію “Перший портфелик”!

Дата: 19.07.2022 15:02

Цього року акція є особливою та дуже важливою! На превеликий жаль нашим маленьким українцям надзвичайно швидко довелося подорослішати, адже вони відчули реалії війни, яка триває в Україні.

Багатьом родинам довелося покинути свої домівки і шукати безпечного прихистку, деякі родини залишилися без найнеобхідніших для життя речей, деякі - опинилися в складних життєвих обставинах, зумовлених війною.

Разом ми повинні подбати про те, щоб кожна потребуюча дитина, яка цього року йде у перший клас, мала новеньке шкільне приладдя та з радістю розпочала своє навчання!

Ми з турбою хочемо підтримати родини першачків Івано-Франківського та Калуського районів Івано-Франківської області!

Укомплектовані необхідними канцтоварами портфелики можуть отримати діти місцевих жителів та ВПО, які відносяться до наступних соціально-уразливих категорій:
діти з інвалідністю,
діти учасників бойових дій
діти, батьки яких загинули під час війни,
діти з вимушено переселених родин.

Якщо у вашій родині є діти, які ідуть в перший клас і ви відноситеся до перелічених категорій, то ОБОВ’ЯЗКОВО реєструйтеся за посиланням

Будь ласка, просимо уважно ознайомитися з переліком необхідних документів для кожного категорії (документи перелічені в анкеті-заявці).
Реєстрація триватиме з 18 липня по 7 серпня 2022 року.
Про дату та час вручення портфеликів буде повідомлено додатково.