Чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради відбудеться 25 липня 2022 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради

Дата: 22.07.2022 14:11

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПРЯДЖЕННЯ

від 22.07.2022 р.                                      с.СтаріБогородчани                                                   №86

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, з метою виконання плану роботи виконавчого комітету  Старобогородчанської сільської ради на 2022 рік, враховуючи проекти рішень, наданих розробниками, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради 25 липня 2022 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської територіальної громади на 2022 рік.
    2. Розгляд заяв.

3 Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

Сільський голова                        підпис                               Володимир Петришин

печатка