ПРИХИСТИ СВОЇХ!

Дата: 10.08.2022 14:45

До відома жителів Старобогородчанської територіальної громади!
З метою об’єднання спільних зусиль у забезпеченні наших громадян безпечним житлом, діє Урядова соціальна програма «Прихисток». Це проєкт по розміщенню українців, які вимушені переїхати із зон бойових дій. Сотні тисяч наших громадян змушені покинути свій дім, рятуючись від російської агресії. Проєкт має на меті долучити  українців до хорошої справи та прихистити усіх внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від дій російського режиму в Україні. Власники житла, які безкоштовно  допоможуть  українцям з проживанням, зможуть отримати компенсацію від держави за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги.

Якщо у вас є можливість, на тимчасовій основі, прийняти у своє житло евакуйованих осіб просимо звертатися за ном. тел.:

Старі Богородчани - (068) 133 73 51

Скобичівка - (067) 859 08 47

Нивочин - (097) 597 76 68

Гринівка - (096) 461 36 30

Лесівка - (096) 461 36 30

або зареєструвати звернення у  prykhystok.gov.ua про готовність прийняти у себе внутрішньо переміщених осіб.