Чергове засідання виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради відбудеться 12 серпня 2022 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради

Дата: 11.08.2022 08:44

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.08.2022 р.                                      с.Старі Богородчани                                              № 89

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, з метою виконання плану роботи виконавчого комітету  Старобогородчанської сільської ради на 2022 рік, враховуючи проекти рішень, наданих розробниками, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради 12 серпня 2022 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1. 2.1 Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської територіальної громади на 2022 рік.
  2. 2.2 Про виділення коштів із резервного фонду бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади.
  3. 2.3 Про внесення змін у програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучилися і брали безпосередню участь в антитеростечній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення на 2021 – 2023 роки.
  4. 2.4 Про припинення соціального супроводу сім’ї Фаниги Т.В.
  5. 2.5 Про внесення змін до переліку адміністративних послуг.
  6. 2.6 Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг Старобогородчанської сільської ради
  7. 2.7 Розгляд заяв.
  8.      3 Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

Сільський голова                          підпис                                       Володимир Петришин

печатка