На території області змінили час продажу алкоголю.

Дата: 12.08.2022 09:48

Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 8, ч. 3 ст. 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2021 №1457, враховуючи протокол засідання Ради оборони області, затверджений розпорядженням Івано-Франківської ОВА від 01.08.2022 №257, та беручи до уваги численні звернення суб’єктів господарської діяльності, з метою покращення економічної ситуації на території області голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук внесла зміни до наказу «Про встановлення  обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області».

Відповідно до наказу,  торгівля вказаними продуктами може здійснюватися у період з 10:00 год. до 21:00 год.

Раніше міцний алкоголь в області дозволяли продавати з 12 год. до 16 год.