З Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Дата: 23.08.2022 14:42

Шановні мешканці  та гості Старобогородчанської громади!

Щиро вітаю Вас зі святами – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Щастя і процвітання нашій вільній незалежній соборній державі!

Ці свята – данина всім борцям за незалежність і суверенність нашої країни.

Сьогодні, я  бажаю, щоб над нашими селами та країною завжди було мирне небо, під яким, виблискуючи на сонці, майорів жовто-блакитний прапор нашої незалежної держави – України.

Нам є чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок,  які, не шкодуючи  свого життя, захищають нашу державу від агресора.

Прийміть найщиріші побажання здоров`я, щастя і добра, благополуччя, достатку і затишку біля сімейного вогнища, натхнення і нових успіхів у праці задля загального гаразду та процвітання   нашої громади та Батьківщини.

Зі святом!

З повагою

Сільський голова                                                                                                                     Володимир ПЕТРИШИН