ОГОЛОШЕННЯ щодо вакантних посад Старобогородчанської сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Дата: 05.09.2022 16:08

щодо вакантних посад Старобогородчанської

сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

В зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» від 12 травня 2022 року, № 2259-IX у період дії воєнного стану особи призначаються на посади без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленими щодо відповідних посад.

З метою забезпечення належного виконання визначених законом функцій та повноважень  органу місцевого самоврядування,

Старобогородчанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області  надає перелік вакантних посад:

1. Начальник відділу освіти , культури молоді та спорту.
  1. Начальник відділу економічної, правової інформаційної та інвестиційної діяльності.
  1. Спеціаліст  ВОБ сектору військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту.