07.10.2022 року о 13.00 відбудеться шістнадцята сесія восьмого демократичного скликання.

Дата: 23.09.2022 08:49

УКРАЇНА                                                                                         СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2022 р.                              с.Старі Богородчани                                            № 114

Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати сімнадцяту сесію восьмого демократичного скликання  07.10.2022 року о 13.00 год. в залі засідань сільської ради.

На розгляд сесії внести такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
  2. Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про передачу на баланс сільської ради пожежного автомобіля АЦ-40(130)63Б, номерний знак АТ041 Е (МПК с.Старі Богородчани).
  4. Про Програму розвитку місцевих та добровільних пожежних формувань територіальної громади на період 2022-2026 роки.
  5. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  приватному  акціонерному товариству  « Прикарпаттяобленерго
  6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ТОВ « Оператор газотранспортної системи України».
  7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ТОВ « Оператор газотранспортної системи України».
  8. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої  змінюється  сільськогосподарського призначення (для ведення особистого селянського господарства) в землі сільськогосподарського призначення (для ведення індивідуального садівництва) гр. Юрчишину Павлу Романовичу.
  9. Погодження межі  земельної ділянки в технічній документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лесюк Галині Василівні.
  10. Погодження межі  земельної ділянки в технічній документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Головенко Марії Іванівні.
  11. Про заборону безоплатної передачі земель комунальної власності у приватну власність  та надання дозволів на розроблення документації  із землеустрою з метою такої безоплатної передачі.
  12. Про розірвання договорів оренди землі за згодою сторін між Старобогородчанською сільською радою та ТОВ «ХОМАКС ВЕСТ» на земельні ділянки.
  13. Про затвердження  Програми  підтримки самозабезпечення  Старобогородчанської сільської територіальної громади харчовими продуктами на 2022 – 2024 роки « Сади Перемоги».

1. Різне.

Сільський голова                                                                         Володимир Петришин