Уроки звитяги у закладах освіти громади!

Дата: 14.10.2022 19:56

В умовах російсько-української війни слово "звитяга" для нас має єдине значення - перемога в бою ціною героїчних подвигів. «Урок звитяги» присвячуємо захисникам свободи і незалежності, які завдяки своїй хоробрості, волі, стійкості, мужньому поступу, стали уособленням звитяги, патріотизму, нескореності. Їх боротьба викликає захоплення в усього світу, а ми ще й пишаємося ними, вважаємо за честь бути громадянами однієї з ними країни, зростаємо особистісно до їхнього ідеалу оборонця.

З нагоди Дня захисників і захисниць України «Уроки звитяги» пройшли в усіх закладах освіти Старобогородчанської сільської ради!