У коворкінг просторі в Старих Богородчанах відбувся майстер-клас по виготовленню оригінальних патріотичних пряників для воїнів ЗСУ.

Дата: 31.10.2022 14:12

29 жовтня працівники Будинку Культури села Старі Богородчани спільно з  місцевими кондитерами Оксаною Костюк і Марійкою Трінчук та волонтеркою Оксаною Роспопою провели майстер-клас по виготовленню оригінальних патріотичних пряників для воїнів ЗСУ ??. В такій творчій, дружній, дзвінкій та душевній атмосфері всі бажаючі мали можливість написати побажання нашим захисникам України й продемонструвати свої малюнки та прикрасити свій "Пряничок для воїна "??

Хочеться подякувати за таку величезну активність наших діток та батьків, які долучилися до цього заходу!!!!! ???

Тож, нехай вся теплота дитячих сердець і побажань зігріє, потішить та надасть впевненості воїнам України в нашій спільній перемозі?? над російським агресором.

Нас приємно здивувала велика кількість, майже 70 діток, які небайдужі до викликів сьогодення і допомоги доблесним воїнам.

Всі вироби будуть передані нашим землякам- захисникам, воїнам ЗСУ ??

Разом ми сила і до перемоги України ??

СЛАВА БОГУ ????????

СЛАВА УКРАЇНІ ??????????????