З Днем української мови та писемності!

Дата: 09.11.2022 10:22

Щиро вітаю усіх з Днем української писемності та мови!

Євангеліє від Івана починається словами: «Спочатку було слово...». Бо саме Слово лежить в основі спілкування, формування рідної мови, писемності, у становленні кожного народу і нації.

Це означає, що без української мови неможливе існування української нації. Саме українська мова і писемність дозволила українцям передавати знання і берегти свою національну самобутність.

Тому, сьогодні московська нечисть прагне знищити нашу душу - українську мову та писемність. Як і в часи німецького нацизму, на окупованих територіях, на вогнищах палять українські книжки та підручники, насильно вивозять наших дітей з України, щоб вони більше ніколи не чули українську мову.

Наша війна з нашим тисячолітнім московським ворогом – це не лише війна за нашу незалежність, це війна за нашу українську мову, за саме існування української нації.

Тож підтримуємо та допомагаємо нашим героям-захисникам. Спільно працюємо над нашою перемогою. Щоб більше ніколи на святій українській землі не було «Емських указів», «Валуївських циркулярів» та законопроєктів про «розвиток російської мови».

Тож говорімо, читаймо, думаймо і творімо українською!

Хай рідне слово буде для всіх нас дороговказом!

Сільський голова                                                                                                                   Володимир ПЕТРИШИН