Старобогородчанська громада отримала від Google Хромбуки

Дата: 11.11.2022 13:57

Хромбуки будуть розподілені між закладами загальної середньої освіти для забезпечення якісного проведення (при потребі) освітнього процесу дистанційно як для учнів, так і для педагогічного колективу.

Ці пристрої виробництва фірми Google працюють на операційній системі Chrome OS.

Хромбуки освітяни отримали в межах національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю" завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Chromebook — це новий тип комп'ютера, який допомагає швидше та легше виконувати різноманітні завдання. Він працює на базі ОС Chrome — операційної системи з хмарним сховищем, вбудованими продуктами Google і кількома рівнями безпеки.