24.11.2022 року о 08.00 год. в залі засідань сільської ради відбудеться вісімнадцята сесія Старобогородчанської сільської ради.

Дата: 18.11.2022 14:59

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2022 р.                              с.Старі Богородчани                                            № 151

Про скликання вісімнадцятої сесії

Старобогородчанської сільської ради

восьмого демократичного скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати вісімнадцяту сесію восьмого демократичного скликання  24.11.2022 року о 08.00 год. в залі засідань сільської ради.

На розгляд сесії внести такі питання:

1. Про роботу суб’єкта підприємницької діяльності «Нові горизонти 2020» по обслуговуванню та утриманню полігону твердих побутових відходів.
  2. Про внесення змін до бюджету Старобогородчанської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Різне.

Сільський голова                              підпис                                           Володимир Петришин

печатка