Державна екологічна інспекція Карпатського округу повідомляє

Дата: 15.12.2022 14:32

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ

СІЛЬСЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до вимог Лісового кодексу України, Законів України «Про  рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про природно-заповідний фонд України», «Про Червону книгу України», Положення про Державну екологічну інспекцію Карпатського округу, затвердженого наказом Державної екологічної інспекції України від 01.06.2021 року № 251, доручення Держекоінспекції України від 21.11.2022 року № 945, з метою дотримання вимог  природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень в період підготовки до нового 2023 року,  Державна екологічна інспекція Карпатського округу повідомляє про посилення охорони хвойних насаджень від незаконних рубок та безумовне дотримання вимог законодавства під час торгівлі ними на ринках та поза їх межами, а також попереджає громадян про охорону хвойних насаджень в період підготовки до нового 2023 року, заборону торгівлі хвойними деревами сумнівного походження на ринках і поза їх межами та просить власників хвойних розплідників, організаторів проведення ярмарок про дотримання вимог природоохоронного законодавствапід час реалізації новорічних ялинок.

В разі виявлення порушень вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі або реалізації хвойних насаджень будуть вжиті заходи реагування щодо встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності, згідно вимог чинного законодавства.