Старобогородчанська сільська рада повідомляє, що на території громади встановлено сирену сповіщеня  С-40Т, яка призначена для звукового сповіщення  населення при подачі сигналу  «Повітряна тривога»,  а також сигналу «Відбій повітряної тривоги».

Дата: 17.01.2023 16:29

Сирена отримує команди з офіційного джерела інформації та сама вмикає сигнал  «Повітряна тривога» та сигнал «Відбій», має внутрішню прив’язку до локації.

Цикли сигналів тривоги

• При сигналі про «Повітряну тривогу»  сирена подає звуковий сигнал від 5 до 10 хвилин три довгі сигнали;
  • При сигналі «Відбій повітряної тривоги» один короткий сигнал.

Алгоритм дій населення при повітряній тривозі

1. Увімкнути телевізор чи радіоприймач та прослухати інформацію про характер тривоги
  2. Закрити вікна, вимкнути всі прилади та світло,  перекрити газ, загасити печі
  3. Швидко одягнутися, одягнути дітей, перевірити наявність пришитих з внутрішньої сторони  одягу у дітей нашивок на яких зазначено:
  • Прізвище, імя, по батькові,
  • Адреса,
  • Вік,
  • Номери телефонів батьків, рідних
  1. Взяти тривожну валізу:
  • Індивідуальні засоби захисту
  • Необхідні ліки
  • Запас продуктів і води
  • Особисті документи
  • Кишеньковий ліхтар
  1. За можливості попередити сусідів і одиноких людей, що мешкають поруч
  • якщо у вашому домогосподарстві є облаштоване підвальне приміщення то потрібно перейти у  підвальне приміщення т знаходитись в ньому до закінчення повітряної тривоги. Якщо немає підвального приміщення, дотримуватися правила «двох стін»
  1. При отриманні сигналу «Відбій повітряної тривоги» можна виходити з укриття  та повертатися до звичайних справ.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!