20 січня 2023 року, о 10.00 в залі засідань сільської ради, відбудеться чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради

Дата: 18.01.2023 11:20

СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.01.2023 р.                      с.Старі Богородчани                              № 1

Про скликання засідання

виконавчого комітету

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради, враховуючи проекти рішень, наданих розробниками, керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Старобогородчанської сільської ради 20 січня 2023 року о 10.00 годині в залі засідань сільської ради.

2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Старобогородчанської сільської територіальної громади за 2022 рік.
  2. Про використання коштів резервного фонду сільського бюджету за 2022 рік
  3. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2023 рік.
  4. Про квартирний облік громадян при виконавчому комітеті Старобогородчанської сільської ради.
  5. Про встановлення тарифів на послуги із вивезення твердих побутових відходів.
  6. Про затвердження плану роботи відділу соціального захисту населення.
  7. Про позбавлення батьківських прав.
  8. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг.
  9. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.
  10. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва ( звернення Герин Володимира Володимировича).
  11.  Про визнання жителем гірського населеного пункту ( Дзюник Галина Богданівна, Хименець Василина Василівна, Феценець Галина Василівна).
  12. Розгляд заяв.

3. Секретарю сільської ради Момот І.В. довести до відома членів виконавчого комітету інформацію про проведення чергового засідання виконавчого комітету.

4 Контроль за даним розпорядженням залишаю за собою.

Сільський голова                         підпис                                  Володимир ПЕТРИШИН

печатка