Психологічну і правову допомогу зможуть отримати більше людей

Дата: 01.02.2023 13:39

Ви можете звернутись до психологинь, психологів та юристки Вектор прав людини для отримання психологічних та юридичних онлайнових консультацій за номером телефону (також Viber, Telegram, WhatsApp): +38050 224-72-36 або заповнивши гугл-форму — https://bit.ly/36ZxDPd, після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб.

????????ДЛЯ КОГО ми працюємо?

Для людей з інвалідністю, їх родичів(-ок) та опікунів(-ок), людей, які отримали травми, військовослужбовці(-виці), літніх людей та інших, хто постраждав та страждає від війни росії проти України.

????З ЯКИХ ПИТАНЬ можна завернутись?

⚖️Юридичні запити:

-майнові права людей з інвалідністю,
-юридичні особливості догляду та встановлення опіки щодо людей з інвалідністю,
-трудові права людей з інвалідністю,
-встановлення та продовження інвалідності,
-порядок оскарження рішень МСЕК,
-питання проходження ВЛК,
-питання щодо висновків про придатність до військової служби,
та інші.

????Запити приймаються операторам та юристка надає письмові відповіді.

????Психологічні:

-збереження психічного здоров'я,
-нормалізація психоемоційного стану в умовах війни,
-допомога у разі підвищеної тривожності, страхів, довготривалих наслідків психологічних травм, депресії,
-збереження стосунків,
-підтримка дітей,
-робота з почуттям провини,
-підтримка після втрати близьких,
-підтримка людей, які вимушені були покинути рідні домівки через війну,
та інші.

????Запити приймаються операторам, після чого з Вами зв’яжеться психолог(-гиня). Консультування здійснюється онлайн з відео/без відео у месенджерах, Zoom, телефоном. Кількість консультацій обговорюється з психологом(-гинею). Можливі індивідуальні консультації або у часть у групових підтримуючих зустрічах.

Діяльність здійснюється в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (FSTP Eastern Partnership Civil Society Forum) для членів і фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні. У рамках своєї схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.

Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки – демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.