Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття розпочали  моніторинг суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею насінням та пестицидами

Дата: 10.02.2023 11:01

З метою недопущення до реалізації в роздрібній торгівлі населенню некондиційного насіння (насіння із пониженою схожістю), спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області  у лютому 2023 року розпочали моніторинг суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею насінням та пестицидами на території області з питань наявності підтверджуючих документів на посівні якості насіння та наявності допусків до роботи з пестицидами та агрохімікатами в осіб, що зайняті їх торгівлею.

До переліку суб’єктів господарювання, які підлягають моніторингу, включені усі офіційні місця роздрібної торгівлі насінням та пестицидами в області.

Результати моніторингу будуть висвітлені на сайті Головного управління.

Закликаємо суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею насінням та пестицидами, впорядкувати та підготувати документи, передбачені чинним законодавством.