Безкоштовний весняний дитячий кемп психологічної підтримки від СОС Дитячі Містечка

Дата: 10.03.2023 15:14

Кемп СОС Дитячі Містечка – це 14-денна ресурсна програма, яка спрямована на психологічну підтримку, відпочинок та відновлення дітей, які постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні. Відпочинок розрахований для дітей віком від 7 до 16 років.

Учасниками програми можуть стати:

• діти з деокупованих територій
  • діти з родин внутрішньо переміщених осіб
  • діти військовослужбовців та волонтерів
  • діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу
  • діти опікунів і усиновителів
  • діти, які проживають на території, де ведуться активні бойові дії
  • діти з інвалідністю, особливостями розвитку (дитина має бути автономна та не потребувати додаткового супроводу тьютерів, медичної підтримки)

Кемп розташований на безпечній та затишній території – Корчин (Львівська область), Національний природний парк “Сколівські Бескиди”

Протягом зміни цілодобово з дітьми перебувають та працюють психологи, куратори, інструктори зі спорту та креативних напрямів.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланнямhttps://cutt.ly/f8I5bW0

P.S. Участь у програмі безкоштовна. Довіз Вашої дитини/тей відбувається самостійно до точки збору, та не оплачується організаторами (окрім виключних випадків). Місце, звідки відбувається організований довіз дітей до кемпу – м. Львів. Деталі про час та місце збору, надсилаються відібраним до участі у програмі учасникам.