Епідситуація з СОVID-19 за тиждень

Дата: 13.03.2023 16:31

Епідситуація з СОVID-19 за тиждень

Протягом 10 тижня 2023 року в Івано-Франківській області зареєстровано 911 випадків, проти 574 випадків за минулий тиждень (ріст захворюваності на 58,7%)

Середньообласний показник захворюваності на 100 тис. населення становить 66,6. Дітей захворіло 107, медиків – 13, летальних випадків серед дорослих – 4.

З 04 по 10 березня в територіальних громадах зареєстровано випадки СОVID-19 (підтверджені методом ПЛР або швидкими тестами):

Богородчанська ТГ – всього 30 випадків (з них 8 - діти), проти 23 випадків за попередній тиждень. Захворюваність на 100 тис. населення становить 105,4.

Солотвинська ТГ – 32 випадки (з них 9 дітей) проти 19 за попередній тиждень. Захворюваність на 100 тис. населення становить 122,1.

Старобогородчанська ТГ – 2 випадки, проти 1 за попередній тиждень. За лютий зареєстровано всього 3 випадки.

Дзвиняцька  ТГ – 4 випадки, проти 2 попереднього тижня.

Ямницька ТГ – 19 випадків (1 – дитина) проти 10 за попередній тиждень. Захворюваність на 100 тис. населення становить 203,1.

Тисменицька ТГ – 23 випадки (3 дітей), захворюваність на рівні попереднього тижня і становить 80,0.

Загвіздянська ТГ - 4 випадки, за попередній тиждень – 6.

Угринівська ТГ - 2 випадки, за попередній тиждень – 1.

Єзупільська ТГ - 1 випадок, за попередній тиждень – 2.

Лисецька ТГ - 9 випадків (1 дитина), за попередній тиждень – 2. Захворюваність на 100 тис. населення перевищує середньообласний і становить  122,2.

Подбайте про вакцинацію для себе та своїх близьких, адже це рятує життя кожного. Активно вакцинували населення впродовж тижня медики в КНП «Лисецька лікарня» (виконано 62 щеплення проти СОVID-19),

КНП «Дзвиняцький ЦПМСД» (70 щеплень),

КНП «ЦПМД» Богородчанської СР (56),

КНП «ЦПМСД Ямницької с/р» (36),

КНП «Єзупільська МЛ» (28).

Менше від інших  зроблено щеплень в КНП «Тисменицька МЛ» - 13, зовсім мало вакциновано у КП «ЦПМСД Угринівської с/р» – 3 щеплення, нікого не вакцинували в КНП «Загвіздянський ЦПМСД».

Завідувач відділення епіднагляду та

профілактики інфекційних хвороб