Епідситуація з СОVID-19 за тиждень. Вакцинація в територіальних громадах триває.

Дата: 05.04.2023 10:42

Останні 3 тижні поспіль на Прикарпатті спостерігаємо поступове зниження кількості хворих на СОVID-19: 911 випадків, 906, 833 і 607 – на 13-му тижні. Середньообласний показник захворюваності на 100 тис. населення становить 44,4. Дітей захворіло 62, медиків – 10, летальних випадків серед дорослих – 8 (за минулий тиждень 4).

Дані про лабораторно підтверджені випадки захворювання СОVID-19 за минулий тиждень в наших територіальних громадах:

Богородчанська ТГ – всього 32 випадки (з них 4 – діти), проти 33 випадків за попередній тиждень. Захворюваність на 100 тис. населення становить 112,5. Всього у березні СОVID-19 лабораторно підтверджено у 123 жителів громади, в т.ч. у 18 дітей.

Солотвинська ТГ – 11 випадків проти 21 за попередній тиждень. У березні захворіло 90 жителів громади, в т.ч.  16 дітей.

Старобогородчанська ТГ - 3 випадки, за попередній тиждень 1. У березні зареєстровано всього 13 випадків.

Дзвиняцька  ТГ – 7 випадків, попереднього тижня - 10. За весь березень – 29 випадків (5 з них діти).

Ямницька ТГ – 11 випадків проти 5 за попередній тиждень. Захворюваність на 100 тис. населення становить 117,6. У березні СОVID-19 лабораторно підтверджено у 49 жителів громади, в т.ч. у 2 дітей.

Тисменицька ТГ – 17 випадків, за попередній тиждень – 20. У березні СОVID-19 підтверджено у 77 жителів громади, в т.ч. у 3 дітей.

Загвіздянська ТГ - 2 випадки, на рівні попереднього тижня. У березні зареєстровано 13 випадків.

Угринівська ТГ - 0 випадків, за попередній тиждень – 2. У березні зареєстровано всього 5 випадків.

Єзупільська ТГ - 4 випадки, проти 7 попереднього тижня. У березні зареєстровано 21 випадок СОVID-19.

Лисецька ТГ - 1 випадок, за попередній тиждень – 6. У березні підтверджено СОVID-19 у 18 жителів громади.

Загалом у березні в області було зареєстровано 3257 випадків СОVID-19 (у лютому - 1507). Березень був «важкий» по СОVID-19 у зв’язку з великою кількістю хворих серед дітей (школярів), працівників закладів освіти, медиків, а також - зростанням летальних випадків (з 7 – у лютому до 22 – у березні). Ці цифри переконують:  кожному потрібно пам’ятати, що існує надійний захист від хвороби, її важкого перебігу і це – вакцинація.

Нагадуємо, що заклади охорони здоров’я забезпечені якісною вакциною проти СОVID-19. З 27 по 31 березня активно проводили вакцинацію заклади охорони здоров’я у громадах:

КНП «Єзупільська МЛ» - виконано 64 щеплення проти СОVID-19,

КНП «Лисецька лікарня» - виконано 62 щеплення,

КНП «Дзвиняцький ЦПМСД» - 52 щеплення,

КНП «ЦПМД» Богородчанської СР – 42

КНП «Старобогородчанська НАГП» - 42,

КНП «ЦПМСД Ямницької с/р» - 36,

КНП «Загвіздянський ЦПМСД» - 11.

Серед усіх щеплень переважає бустерна доза (73%), адже її введення дозволяє поновити захист від COVID-19 та подовжити захист.

Зовсім мало вакциновано в КНП «Тисменицька МЛ» - 1 щеплення, КП «ЦПМСД Угринівської с/р» – 2 щеплення, нікого не вакцинували в КНП «Солотвинська лікарня».

Як подбати про себе і своїх дітей, щоб вистояти у час поширення корнавірусу, повинен вирішити кожний свідомий громадянин.

Завідувач відділення епіднагляду та

профілактики інфекційних хвороб